معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد

همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود

معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد : همایش بزرگ برنامه ریزی و گسترش با مأموریت جدید و با حضور کلیه اعضای کارگروه ها و مسئولان آموزش عالی، در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار می شود.

یک مدرس دانشگاه

اجرای حق مالکیت، تضمینی برای رشد صنایع فرهنگی است

یک مدرس دانشگاه با بیان اینکه پیوستن به کنوانسیون «برن» بیشتر از نپیوستن به آن، منافع جامعه فرهنگی ما را تأمین می کند، گفت : اجرای حق مالکیت فکری، تضمینی برای رشد در اقتصاد نوین جهانی در صنایع فرهنگی است.

همزمان با بیست و هفتمین سال تاسیس

دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی برگزار می شود

همزمان با بیست و هفتمین سال تاسیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران دومین جشن دانش آموختگان این پژوهشگاه در روز ۲۷ اردیبهشت ماه جاری در مرکز همایش های حکمت این پژوهشگاه برگزار می شود.

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران اعلام کرد

رشد ۱۰۵ درصدی ارسال پروژه به صندوق / پژوهانه ۱۰۰ میلیونی برای نخبگان جوان در سال

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران گفت : در سال ۱۳۹۶ با حمایت صندوق ۲۰ نفر هیات علمی جوان که از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند و در دانشگاه های کشور مشغول فعالیتهای علمی هستند، تا ۱۰۰ میلیون تومان پژوهانه در اختیارشان قرار می گیرد.

ذخایر علمی کشور در ایرانداک

ثبت حدود ۴۰۰ هزار پایان نامه و رساله در پایگاه گنج

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) که یکی از بزرگترین و پربازدیدترین پایگاه های اطلاعات علمی کشور محسوب می شود، تاکنون توانسته میزبان حدود ۴۰۰ هزار پایان نامه و رساله و بیش از ۸۰ هزار طرح پژوهشی باشد؛ این در حالیست که روزانه به طور میانگین ۱۲۵ هزار جستجو در این پایگاه به ثبت می رسد.

اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشغال

آموزشکده های فنی، کانون تحقق شعار سال

سرپرست آموزشکده فنی پسران ایلام گفت : آموزشکده های فنی با تربیت نیروی آچار به دست و مهارتی می توانند به خوبی در تحقق اشتغال‌زایی و سیاست های اقتصاد مقاومتی که شعار سال است نقش آفرینی کند.

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران

تقاضامحور بودن تنها ۴۶ پیشنهاده ثبت شده در ایرانداک

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه از ۱۰ هزار و ۴۲۴ پیشنهاده ثبت شده در ایرانداک تنها ۴۶ پیشنهاده (Proposal) تقاضامحور بوده‌ است، گفت : اطلاعات نزدیک به ۴۰۰ هزار پایان نامه و رساله از ایران در ایرانداک به ثبت رسیده است.

توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

فراخوان حمایت از رساله های دکتری اعلام شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد علم ایران) دومین فراخوان حمایت از رساله های دانشجویان دکتری دانشگاه های داخل کشور را اعلام کرد.

در همایش شرکت های دانش بنیان، فرصت ها و چالش ها و نقش آن در توسعه کشور

انتخاب مقاله عضو هیات علمی واحد چابهار به عنوان مقاله برتر

مقاله علمی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل چابهار به عنوان مقاله برتر در نخستین همایش ملی «شرکت های دانش بنیان، فرصت ها و چالش ها و نقش آن در توسعه کشور» انتخاب شد.

رییس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

حوزه آی تی در کشور جای کار دارد

رییس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت : مهم ترین کار جهاد دانشگاهی که هم اکنون در حال انجام است، پیشتازی و سد شکستن در اموری است که دیگران وارد نشده‌اند و به دنبال ایجاد مسیرهای دیگری است که خیلی به آن پرداخته نمی شود.

طیبی در چهل و هفتمین گردهمایی معاونان پژوهشی جهاد تاکید کرد

ضرورت مأموریت محور بودن پژوهش های کشور

رییس جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه صنایع تکرارپذیر فرصت خوبی برای انتقال تکنولوژی به کشور هستند، گفت : باید در خرید خارجی مدیریت داشته باشیم. ما به دنبال انتقال تکنولوژی هستیم. امتیاز انتقال تکنولوژی را باید جدی بگیریم.

با حضور دکتر طیبی

چهل و هفتمین گردهمایی معاونین پژوهشی جهاد دانشگاهی برگزار شد

چهل و هفتمین گردهمایی معاونین پژوهشی سازمان ها، پژوهشگاه ها و پژوهشکده ها، واحدها و مراکز جهاد دانشگاهی سراسر کشور به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی و پژوهشکده علوم پایه کاربردی برگزار شد.

در همایش ملی فن آوری در مهندسی کاربردی عنوان شد

حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از ۱۰ طرح دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که این باشگاه از ۸ طرح برق و مخابرات و دو طرح دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب مطرح شده در همایش ملی فن آوری در مهندسی کاربردی حمایت می کند.

در دانشگاه شهید بهشتی صورت گرفت

اولین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت برگزار شد

مراسم اولین دوره ی جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور مدیران اقتصادی و رؤسای نهادهای اقتصادی اجتماعی برگزار و به شرکت های برگزیده، گواهی تعهد به تعالی و تقدیرنامه تعالی اهدا شد.

در استان یزد صورت گرفت

شمارش معکوس برگزاری نخستین همایش ملی نساجی سنتی با محور غیاث الدین نقشبند یزدی

دبیر نخستین همایش ملی نساجی سنتی با محور غیاث الدین نقشبند یزدی و معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری یزد از پذیرش ۴ مقاله در بخش سخنرانی و ۲۰ مقاله به صورت پوستر خبر داد.

به نقل از آفتاب یزد

رسیدن تب مدرک گرایی به دکتری

در گزارشی از آفتاب یزد، به تشریح دلایل علاقه روزافزون دانشجویان به تحصیل در دوره دکتری و رسیدن تب مدرک گرایی به این مقطع تحصیلی پرداخته شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز در تلگرام شوید.

آخرین اخبار

برگزاری اولین همایش دانش آموختگان انجمن شیمی ایران همایش ملی آموزش زبان انگلیسی برگزار شد همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود همایش ملی شیمی برگزار می شود دومین کنفرانس انرژی های تجدید پذیر آبان ماه برگزار می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی نشست هنر و زیبایی از منظر قرآن کریم برگزار می‌شود پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو مردادماه برگزار می شود همایش روز جهانی جمعیت، تیر ماه درساری برگزار می شود حمایت از پایان نامه های مرتبط با زن و خانواده اولین همایش ملی پیشگیری از غرق شدگی در گیلان همایش ملی نقد متون و کتب علوم انسانی برگزار می شود آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش آسیب شناسی دهان، فک و صورت اولین همایش بین المللی دین، فرهنگ‌ و‌ فناوری برگزار می شود نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور در آستارا برگزار می شود ثبت ۱۹ اختراع و اجرای ۲۵ پروژه دومین همایش ملی طب سنتی و گیاهان دارویی برگزار می شود حجم اطلاعات موجود در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نقطه قوت آن است همایش ملی گوهرشناسی و بلورشناسی برگزار می شود دومین سمینار شیمی کاربردی در زنجان برگزار می شود کنفرانس ملی ساخت ایران ۱۸ تیر برگزار می شود همایش توسعه پایدار و مدیریت شهری اجرای حق مالکیت، تضمینی برای رشد صنایع فرهنگی است نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID مرحله نهایی مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران برگزار می شود سومین همایش هنر اسلامی با نام تصویر ماندگار برگزار می شود همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» پذیرش ۱۷ مقاله در دومین همایش ملی شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت چهارمین همایش ملی دستاوردهای جدید در علوم ورزشی برگزار شد دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی برگزار می شود همایش سلول های بنیادی سلول‌درمانی و پزشکی بازساختی برگزار می شود سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر و برق با تجلیل از پژوهشگران برتر پایان یافت برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی

پربازدید ها

همایش ملی آموزش زبان انگلیسی برگزار شد برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی همایش ملی فناوری های نوین در نانو کامپوزیت ها برگزار شد همایش ملی شیمی برگزار می شود زنگ خطر سکته مغزی در کشور به صدا درآمده است برگزاری اولین همایش دانش آموختگان انجمن شیمی ایران رسیدن تب مدرک گرایی به دکتری همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود کنفرانس ملی ساخت ایران ۱۸ تیر برگزار می شود برگزاری همایش ملی «تازه های روانشناسی مثبت نگر» ثبت ۱۹ اختراع و اجرای ۲۵ پروژه سومین همایش ملی متن پژوهی ادبی همایش ملی گوهرشناسی و بلورشناسی برگزار می شود همایش ملی نقد متون و کتب علوم انسانی برگزار می شود نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور در آستارا برگزار می شود نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» اولین همایش بین المللی دین، فرهنگ‌ و‌ فناوری برگزار می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی حجم اطلاعات موجود در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نقطه قوت آن است

نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

خبرنامه

دیجی کالا