پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی
موضوع خبر : علوم پزشکی, علوم پایه
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۲/۱۵ ساعت : ۱۵:۱۶
برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی

با همت معاونت پژوهش و فناوری واحد علوم دارویی و با مساعدت دانشکده شیمی دارویی، دانشکده علوم و فناوری های نوین و انجمن شیمی کاربردی بیست و سومین همایش تزیاری و دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی با هدف هدایت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آمفی تئاتر دانشکده داروسازی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از خبرگزاری آنا، در سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی بیش از 20 استاد متخصص علم نانو از واحد علوم دارویی، سایر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی جهت آشنایی دانشجویان نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی مقاطع ارشد و دکترای تخصصی با هدف هدایت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در انتخاب موضوع پایان نامه و حیطه های پژوهشی استادان برگزار شد.

دکتر مهناز قمی رئیس دانشکده شیمی دارویی درباره جایگاه ایران و دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه نانو و حمایت واحد علوم دارویی از پایان‌نامه‌هایی که قابلیت تجاری شدن را دارند توضیحاتی ارائه داد.

دکتر نگار معتکف مدیر گروه نانو نیز درباره سامانه پژوهشیار و لزوم ثبت پایان نامه در این سامانه و قوانین و مقررات پژوهشی سخنرانی کرد.

در ادامه نیز استادان مدعو به طور مجزا زمینه های پژوهشی خود را مطرح کردند.

در پایان این همایش، نماینده ستاد توسعه فناوری نانو درباره خدمات و نحوه پشتیبانی از پایان نامه ها در زمینه نانو توضیحاتی ارائه داد.

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/97/علوم-پزشکی/برگزاری-دومین-سمپوزیوم-تخصصی-گروه-نانو-شیمی-و-نانو-تکنولوژی-پزشکی/