پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : اعلام فراخوان همایش ملی پژوهش‌های نوین
موضوع خبر : علوم انسانی
تاریخ درج : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ساعت : ۲۱:۰۲
اعلام فراخوان همایش ملی پژوهش‌های نوین

فراخوان نخستین همایش ملی پژوهش های نوین میان رشته ای و کاربردی در علوم انسانی اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ مهدی مؤمن‌زاده دبیر اجرایی همایش پژوهش‌های نوین میان‌ رشته‌ای گفت: نخستین همایش ملی پژوهش‌های نوین میان‌رشته‌ای و کاربردی در علوم انسانی 15 اردیبهشت ماه  96 در شیراز برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این همایش با دو رویکرد پژوهش‌های کاربردی در حوزه‌های مختلف علوم انسانی و کاربرد مطالعات میان رشته‌ای در علوم انسانی سعی در ارتقای جایگاه این دست از مطالعات و پژوهش‌ها در میان اساتید، دانشجویان و پژوهش‌گران حوزه‌های مختلف علوم نسانی دارد.

مهدی مؤمن‌زاده بیان کرد: تاریخ و مردم‌شناسی، الهیات و علوم اجتماعی، زبان و ادبیات، مدیریت، اقتصاد و بانکداری، علوم سیاسی و حقوق از محورهای این همایش است. 

دبیر اجرایی همایش ادامه داد: متقاضیان مهلت دارند تا 20 فروردین 1396مقاله های خود را به نشانی shirazconf@gmail.com یا شیراز-بلوار سیبویه – اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز – دفتر کارشناسی تحقیقات و پژوهش - دبیرخانه همایش ارسال کنند. 

وی گفت: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به  نشانی http://confe.ir/ مراجعه کنند یا با شماره تلفن های ۰۷۱۳۶۴۶۶۷۵۰ و ۰۹۰۳۴۶۰۷۶۲۰ تماس بگیرند.  

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/9/علوم-انسانی/اعلام-فراخوان-همایش-ملی-پژوهش‌های-نوین/