پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی برگزار می شود
موضوع خبر : علوم پزشکی
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۱/۱۵ ساعت : ۲۱:۴۸
هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی برگزار می شود

هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری، اردیبهشت امسال با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی در تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از خبرگزاری آنا، تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی (مبانی نظری و اقدامات عملی) مهمترین محور این همایش و شش حوزه بررسی شامل تدوین و بازنگری برنامه‌های آموزشی، یاددهی و یادگیری، ارزشیابی آموزشی اعم از دانشجو‏، هیات علمی و برنامه، مدیریت و رهبری آموزشی، یادگیری الکترونیکی و طراحی و تولید محصولات آموزشی از سوی معاونت آموزشی وزارت بهداشت برای این همایش در نظر گرفته شده است.

هجدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری با مشارکت همه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از 7 تا 9 اردیبهشت امسال در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

قرار است در این همایش پایان‌نامه‌های برتر دوره دکتری تخصصی آموزش پزشکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و از نفرات برتر تقدیر شود. همچنین در حاشیه این همایش و جشنواره، کارگاه‌های آموزشی با موضوع آموزش علوم پزشکی و زمینه‌های تحول و نوآوری با حضور مسئولان وزارت بهداشت، استادان و دانشجویان برگزار می‌شود.

تکمیل پروژه ادغام آموزش و خدمات سلامت، معرفی نرم‌افزارهای کاربردی آموزشی برای ارائه و اپلیکیشن وبینار از سوی موبایل، دانش‌پژوهی یاددهی یادگیری، دانشگاه‌های نسل سوم و حرکت به سوی کارآفرینی، برنامه درسی پنهان و نقش آن در آموزش پزشکی (با تأکید بر پروفشنالیزم)، آموزش تولید محتوی الکترونیک با استفاده از نرم‌افزار Lectora، استفاده از فناوری واقعیت مجازی (Virtual Reality) در آموزش پزشکی و اجرای منتورشیپ برای دانشجویان علوم پزشکی از طریق ادغام آموزش و پژوهش تعدادی از کارگاه‌هایی است که در این همایش برپا می‌شوند.

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/75/علوم-پزشکی/هجدهمین-همایش-کشوری-آموزش-علوم-پزشکی-برگزار-می-شود/