پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی
موضوع خبر : دانشگاه
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۳/۲۸ ساعت : ۱۳:۵۸
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی

به منظور توسعه فعالیت های مشترک، تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی استان اردبیل و معاونت پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از ایسنا، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: این تفاهم نامه در راستای تقویت فرهنگ مشارکت و گسترش همکاری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از طریق تعامل پویا و سازنده با دانشگاه‌ و مراکز علمی به ویژه دانشگاه مادر استان منعقد شده است.

وی برگزاری کارگاه، دوره آموزشی، سمینار، همایش، نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مشترک را از برنامه‌های پیش بینی شده در این تفاهم‌نامه عنوان و خاطرنشان کرد: همکاری در تألیف کتاب و نشریّات علمی- آموزشی، انجام پروژه‌های علمی و پژوهشی و کاربردی کردن دستاوردها، هدایت و حمایت ازپایان نامه‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، تبادل و استفاده از تجارب یکدیگر، ارائه خدمات مشترک علمی، آموزشی از مفاد این تفاهم‌نامه است.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به پیگیری و اجرای مفاد تفاهم نامه تاکید کرد: به این منظورکمیته‌ای مشترک تشکیل خواهد شد تا زمان انجام برنامه‌ها و توسعه همکاری در زمینه‌های جدید را مورد بررسی قرار دهد.

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/124/دانشگاه/انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-بین-جهاد-دانشگاهی-و-دانشگاه-محقق-اردبیلی/