پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : کنفرانس ملی ساخت ایران 18 تیر برگزار می شود
موضوع خبر : علم و فناوری
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۳/۵ ساعت : ۰۱:۰۴
کنفرانس ملی ساخت ایران 18 تیر برگزار می شود

کنفرانس ملی ساخت ایران در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالا و خدمات ایرانی به همت موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و جمعی از مدیران بنگاه های اقتصادی کشور 18 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران، موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالا و خدمات ایرانی، کنفرانس ملی ساخت ایران را برگزار می‌کند.

محورهای این کنفرانس شامل حمایت از تولید و خدمات ایرانی، پیش‌نیاز افزایش تولید، نقش نوآوری و اختراعات در تولید و خدمات ملی، فرصت‌های بین‌المللی در ارتقای تولید و خدمات ملی در پسا تحریم، رابطه بین کیفیت محصول و خدمات با رضایتمندی مشتری و سودمندی شرکت، کمک به برجسته‌سازی (نشان تجاری) کالاها و خدمات مرغوب ایرانی و رفع نیاز وابستگی به واردات کالاهای خارجی و افزایش صادرات کالا و خدمات ایرانی می‌شود.

حضور در کنفرانس ساخت ایران این امکان را فراهم می‌کند که حاضران با تجارب کارآفرینان کشور آشنا شوند. کلیه علاقه‌مندان می‌توانند مقاله‌های خود را به پست الکترونیک idea.migroup@gmail.com ارسال کنند. تمامی مقاله‌های ارسال شده به‌صورت لوح فشرده در روز کنفرانس ارائه خواهد شد.

برای حضور در کنفرانس با شماره 09122161161 جناب آقای امیر عبدالهی رئیس دبیرخانه اجرایی تماس بگیرید. مدعوین حاضر در کنفرانس، در پایان نشست، گواهی‌نامه حضور از سوی موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران دریافت می‌کنند.

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/109/علم-و-فناوری/کنفرانس-ملی-ساخت-ایران-18-تیر-برگزار-می-شود/