پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز
عنوان خبر : همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم»
موضوع خبر : فنی و مهندسی
تاریخ درج : ۱۳۹۶/۲/۲۱ ساعت : ۲۰:۰۹
همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم»

همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» تیر ماه امسال به همت انجمن معماری و شهرسازی البرز و جامعه مهندسان شهرساز و با حمایت دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه البرز، دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه یک کشور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز به نقل از ایسنا، همایش بین‌المللی «معماری عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» در دوره اول با شرکت کشورهای ایران و ترکیه و در دوره دوم با شرکت کشورهای ایران و هند برگزار شد، این همایش امسال در سومین دوره با حضور کشورهای ایران و ایتالیا برگزار می‌شود. تمام مقالات این همایش در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی رونمایی می‌شود.

این کنفرانس دارای شماره اختصاصی از مجله جهانی ISSN با کد اختصاصی 2476-6542 بوده و بدین واسطه در کتابخانه اسناد ملی ایران (نمایندگی رسمی ISSN در جمهوری اسلامی ایران) ثبت و در مقیاس ملی – جهانی رونمایی می‌شود.

از مزایای این همایش می‌توان به چاپ رایگان مقالات برگزیده کنفرانس در مجلات معتبر علمی پژوهشی، اهدای لوح تقدیر کنفرانس به برگزیدگان مقالات، برگزاری پنل‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی و ... اشاره کرد.

در این کنفرانس چهره‌های برجسته معماری ایران و جهان همچون سال‌های قبل حضور دارند و دکتر "ماریو کوچینلا"، دکتر محسن تدین رییس انجمن بتن ایران و پدر بتن ایران و دکتر "لیویو ساچی" رییس گروه معماران رم  از سخنرانان کلیدی همایش هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد علمی به وب‌سایت www.iacut.com مراجعه کنند.

لینک خبر : https://www.researchernews.ir/news/103/فنی-و-مهندسی/همایش-بین-المللی-«معماری،-عمران-و-شهرسازی-در-آغاز-هزاره-سوم»/