ثبت کنفرانس ها و همایش های شما

كاربر گرامي جهت اطلاع رساني سمينار و يا همايش خود در پژوهشگر نیوز اطلاعات زير را به صورت دقيق تكميل نموده و ارسال نمائيد. در صورت بروز هر گونه مشكل و يا سوال در خواست خود را از صفحه اصلي سايت در قسمت ارتباط با ما مطرح نمائيد.

نكته مهم : با توجه به اینکه مهلت ارسال مقالات، داوری و سایر زمانبندی های مربوط به همایش ها معمولا تغییر یا تمدید می گردد، اين پايگاه به هیچ عنوان این تاریخ ها را در سایت خود قرار نمی دهد.

در صورتيكه براي همايش و يا رويداد علمي خود درخواست سايت مجزا (جهت ثبت نام، دريافت مقالات و ... ) از پژوهشگر نیوز را داريد بايستي در صفحه اصلي پايگاه در قسمت ارتباط با ما فرم مربوطه را تكميل نمائيد.

حتی المقدور عنوان همایش خود را به زبان فارسی وارد نمایید حتی اگر همایش شما به صورت کاملا انگلیسی باشد.
در صورتی که همایش شما تنها در یک روز برگزار می شود تاریخ خاتمه را خالی بگذارید.
درصورتی که همایش شما دارای وب سایت اختصاصی نمی باشد و از سایت دانشگاه و یا موسسه جهت اطلاعات رسانی همایش استفاده می نمایید ، لطفا آدرس صفحه ای از آن سایت را که اطلاعات همایش شما در آن قرار دارد در این قسمت درج کنید . توجه نمایید که عدم درج وب سایت و یا درج آدرس نا معتبر موجب ابطال درخواست ثبت همایش شما خواهد شد.
توجه : از کاراکتر "•" برای هر ایتم استفاده شود. -لطفا در تکمیل این قسمت نهایت دقت را به عمل آورید، زیرا این قسمت مستقیما توسط کاربران سایت مشاهده می شود، بنابراین اطلاعات این قسمت می بایست به روز و قابل اطمینان باشد.
توضیحاتی در مورد کنفرانس و اهداف آن بیان شود.
از علامت + به عنوان جداکننده میان کلمات استفاده کنید. مثال : فرض کنید همایش رشد و توسعه را ثبت کرده اید و می خواهید کلید واژه های این همایش را وارد کنید. کلید واژه ها را می بایست به شکل زیر وارد کنید : رشد + توسعه + توسعه پايدار + توسعه نيافته
پوستر همایش باید با پسوند bmp, jpg, gif, png, jpeg و حجم حداکثر 1 مگابایت باشد.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز در تلگرام شوید.

آخرین اخبار

برگزاری اولین همایش دانش آموختگان انجمن شیمی ایران همایش ملی آموزش زبان انگلیسی برگزار شد همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود همایش ملی شیمی برگزار می شود دومین کنفرانس انرژی های تجدید پذیر آبان ماه برگزار می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی نشست هنر و زیبایی از منظر قرآن کریم برگزار می‌شود پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو مردادماه برگزار می شود همایش روز جهانی جمعیت، تیر ماه درساری برگزار می شود حمایت از پایان نامه های مرتبط با زن و خانواده اولین همایش ملی پیشگیری از غرق شدگی در گیلان همایش ملی نقد متون و کتب علوم انسانی برگزار می شود آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش آسیب شناسی دهان، فک و صورت اولین همایش بین المللی دین، فرهنگ‌ و‌ فناوری برگزار می شود نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور در آستارا برگزار می شود ثبت ۱۹ اختراع و اجرای ۲۵ پروژه دومین همایش ملی طب سنتی و گیاهان دارویی برگزار می شود حجم اطلاعات موجود در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نقطه قوت آن است همایش ملی گوهرشناسی و بلورشناسی برگزار می شود دومین سمینار شیمی کاربردی در زنجان برگزار می شود کنفرانس ملی ساخت ایران ۱۸ تیر برگزار می شود همایش توسعه پایدار و مدیریت شهری اجرای حق مالکیت، تضمینی برای رشد صنایع فرهنگی است نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID مرحله نهایی مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران برگزار می شود سومین همایش هنر اسلامی با نام تصویر ماندگار برگزار می شود همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» پذیرش ۱۷ مقاله در دومین همایش ملی شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت چهارمین همایش ملی دستاوردهای جدید در علوم ورزشی برگزار شد دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی برگزار می شود همایش سلول های بنیادی سلول‌درمانی و پزشکی بازساختی برگزار می شود سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر و برق با تجلیل از پژوهشگران برتر پایان یافت برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی

پربازدید ها

همایش ملی آموزش زبان انگلیسی برگزار شد برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی همایش ملی فناوری های نوین در نانو کامپوزیت ها برگزار شد همایش ملی شیمی برگزار می شود زنگ خطر سکته مغزی در کشور به صدا درآمده است برگزاری اولین همایش دانش آموختگان انجمن شیمی ایران رسیدن تب مدرک گرایی به دکتری همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود کنفرانس ملی ساخت ایران ۱۸ تیر برگزار می شود برگزاری همایش ملی «تازه های روانشناسی مثبت نگر» ثبت ۱۹ اختراع و اجرای ۲۵ پروژه سومین همایش ملی متن پژوهی ادبی همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» همایش ملی گوهرشناسی و بلورشناسی برگزار می شود همایش ملی نقد متون و کتب علوم انسانی برگزار می شود نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور در آستارا برگزار می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی اولین همایش بین المللی دین، فرهنگ‌ و‌ فناوری برگزار می شود حجم اطلاعات موجود در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نقطه قوت آن است

نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

خبرنامه

سرور پارس