اولین کنفرانس علمی پژوهشی رهیافت های نوین در علوم انسانی ایران

تاریخ برگزاری : ۲۴ آذر ۱۳۹۶

برگزار کننده : موسسه آسو سیستم آرمون با همکاری علمی دانشگاه علمی کاربردی شوشتر

محل برگزاری : ایلام

گروه : علوم انسانی

توضیحات : معرفی همایشاولین کنفرانس علمی پژوهشی رهیافت های نوین در علوم انسانی ایران در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه اولین کنفرانس علمی پژوهشی رهیافت های نوین در علوم انسانی ایران تقریبا تمامی رشته ها و گرایش های علمی علوم انسانی را در بر می گیرد، لذا این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و توانمندی های علمی پژوهشگران رشته های مختلف علوم انسانی می باشد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط با علوم انسانی را به منظور بررسی عمیق چالش های پیش روی گرایش های مختلف علوم انسانی را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه علمی کشور، انجام پذیرد.

کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در علوم و مهندسی قرن 21

تاریخ برگزاری : ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : موسسه آموزش عالی شرق گلستان

محل برگزاری : آستارا

گروه : فنی و مهندسی

توضیحات : توسعه پایدار ایران زمین مستلزم ایجاد زیرساخت های علمی، بویژه در حوزه علوم مهندسی بوده و روشن است که هم اندیشی گردهمایی متخصصین و مهندسین فرصتی مغتنم برای بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای سودمند در این حوزه می باشد. برای نیل به این هدف، «کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در علوم و مهندسی قرن ۲۱» در راستای توسعه مرز دانش علوم و مهندسی، با نگاه ملی و فراملی و با هدف تسهیم یافته های نو و بدیع در زمینه های مختلف مهندسی، تکنولوژی و علوم در ۱۷ آبان ۱۳۹۶ در شهر بندر آستارا برگزار می گردد. بدین منظور، دبیرخانه کنفرانس از اساتید، دانشجویان، مهندسان، صاحبنظران و پژوهشگران محترم علاقمند به علوم مهندسی و علوم انسانی دعوت می کند تا با ارائه آخرین تحقیقات و دستاوردهای علمی و ارزشمند خود، به غنای این کنفرانس کمک نمایند.

همايش ملي ملك الشعرا محمدتقي  بهار

تاریخ برگزاری : ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : 1- اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي معاونت پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني2- انجمن علمي آموزشي معلمان زبان و ادبيات فارسي خراسان رضوي . 3- مركز آموزش نيروي انساني فرهنگيان شهيد كامياب

محل برگزاری : مشهد خيابان سناباد ، نبش سناباد ۳۵، مركز آموزش نيروي انساني فرهنگيان شهيد كامياب

گروه : علوم انسانی

توضیحات : معرفي همايش:
همايش ملي ملك الشعرا محمدتقي بهار
سطح برگزاري همايش : ملي
زندگينامه بهار

ساختار سازماني همايش
رئيس همايش : دكتر عليرضا كاظمي ( مدير كل آموزش و پرورش خراسان رضوي )
نايب رئيس همايش : مهندس محمود شفق ( معاونت پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي)
دبير علمي همايش : دكتر سيد علي كرامتي مقدم ( رئيس انجمن علمي آموزشي معلمان زبان و ادبيات فارسي استان خراسان رضوي
دبير اجرايي همايش : دكتر علي اكبر ترابيان ( رئيس مركز آموزش نيروي انساني فرهنگيان شهيد كامياب )

کنفرانس ملی علوم مدیریتی

تاریخ برگزاری : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزار کننده : کنفرانس ملی علوم مدیریتی ایران

محل برگزاری : تهران

گروه : مدیریت و حسابداری

توضیحات : کنفرانس ملی علوم مدیریتی در تاریخ ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت در شهر تهران برگزار می گردد.

همایش ملی مدیریت و علوم اسلامی

تاریخ برگزاری : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزار کننده : شرکت توسعه دانش فرزانگان

محل برگزاری : مشهد

گروه : مدیریت و حسابداری

توضیحات : همایش ملی مدیریت و علوم اسلامی توسط شرکت توسعه دانش فرزانگان در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۶ برگزار می گردد.

کنفرانس ملی علوم مهندسی

تاریخ برگزاری : ۰۵ خرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : شرکت توسعه دانش فرزانگان

محل برگزاری : تهران

گروه : فنی و مهندسی

توضیحات : کنفرانس ملی علوم مهندسی توسط شرکت توسعه دانش فرزانگان در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۶ برگزار می گردد.

همایش ملی علوم انسانی

تاریخ برگزاری : ۰۴ خرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : شرکت توسعه دانش فرزانگان

محل برگزاری : تهران

گروه : علوم انسانی

توضیحات : همایش ملی علوم انسانی توسط شرکت توسعه دانش فرزانگان در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۶ برگزار می گردد.

1st Conference on Participles of Electrical and Computer Engineering (PEC-2017)

تاریخ برگزاری : ۰۶ مرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه پیام نور استان تهران

محل برگزاری : دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی، نبش کوچه هشتم

گروه : فنی و مهندسی

توضیحات : ثبت کنفرانس با کد اختصاصی ۳۱۸۰۵-۹۶۱۷۰ درپایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC
سومین کنفرانس ملی تکنولوژی مهندسی برق و کامپیوتر با کد اختصاصی ۳۱۸۰۵-۹۶۱۷۰ در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نمایه گردید. فلذا مجموعه مقالات و پروسیدینگ کنفرانس، پس از پایان فرایند داوری مقالات، در آن پایگاه نمایه سازی خواهد شد.

2nd Conference on Technology in Electrical and Computer Engineering, TEC-2017

تاریخ برگزاری : ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

برگزار کننده : دانشگاه پیام نور استان سمنان، مرکز سمنان

محل برگزاری : سمنان، میدان استاندارد، روبروی مصلی، دانشگاه پیام نور

گروه : فنی و مهندسی

توضیحات : بدینوسیله به استحضار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران محترم می رساند که "دومین کنفرانس ملی فناوری در مهندسی برق و کامپیوتر" در مورخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ با کد اختصاصی ۲۱۹۰۵-۹۶۱۷۰ در سامانه گردهمایی ها و همایش های ایران، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC، به ثبت رسید. فلذا مجموعه مقالات کنفرانس در پایگاه ISC ایندکس خواهد شد و نیز مقالات منتخب و برتر کنفرانس در مجلات زیر به چاپ خواهد رسید.
International Journal of Mechatronics, Electrical and Computer Technology (IJMEC)
Journal of Knowledge-Based Engineering and Innovation (JKBEI)

3rd Conference on Electrical and Computer Engineering Technology  (E-Tech 2017)

تاریخ برگزاری : ۰۵ خرداد ۱۳۹۶

برگزار کننده : دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور استان تهران

محل برگزاری : دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب، خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی، نبش کوچه هشتم

گروه : فنی و مهندسی

توضیحات : دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات،منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی قدام می کند. دانشگاه جامع علمی کاربردي تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوری اداره می شود. هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرايی دولتی و غير دولتی را برای آموزش نيروی انسانی متخصص و مورد نياز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعاليتی که به آنها محول می شود. دانش و مهارت لازم را کسب نمايند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگر نیوز در تلگرام شوید.

آخرین اخبار

برگزاری اولین همایش دانش آموختگان انجمن شیمی ایران همایش ملی آموزش زبان انگلیسی برگزار شد همایش برنامه ریزی و گسترش ۲۸ تیرماه در تهران برگزار می شود همایش ملی شیمی برگزار می شود دومین کنفرانس انرژی های تجدید پذیر آبان ماه برگزار می شود انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه محقق اردبیلی نشست هنر و زیبایی از منظر قرآن کریم برگزار می‌شود پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو مردادماه برگزار می شود همایش روز جهانی جمعیت، تیر ماه درساری برگزار می شود حمایت از پایان نامه های مرتبط با زن و خانواده اولین همایش ملی پیشگیری از غرق شدگی در گیلان همایش ملی نقد متون و کتب علوم انسانی برگزار می شود آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش آسیب شناسی دهان، فک و صورت اولین همایش بین المللی دین، فرهنگ‌ و‌ فناوری برگزار می شود نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور در آستارا برگزار می شود ثبت ۱۹ اختراع و اجرای ۲۵ پروژه دومین همایش ملی طب سنتی و گیاهان دارویی برگزار می شود حجم اطلاعات موجود در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نقطه قوت آن است همایش ملی گوهرشناسی و بلورشناسی برگزار می شود دومین سمینار شیمی کاربردی در زنجان برگزار می شود کنفرانس ملی ساخت ایران ۱۸ تیر برگزار می شود همایش توسعه پایدار و مدیریت شهری اجرای حق مالکیت، تضمینی برای رشد صنایع فرهنگی است نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID مرحله نهایی مسابقات ملی بتن خودتراکم ایران برگزار می شود سومین همایش هنر اسلامی با نام تصویر ماندگار برگزار می شود همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» پذیرش ۱۷ مقاله در دومین همایش ملی شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت چهارمین همایش ملی دستاوردهای جدید در علوم ورزشی برگزار شد دومین جشن دانش آموختگان پژوهشگاه شیمی برگزار می شود همایش سلول های بنیادی سلول‌درمانی و پزشکی بازساختی برگزار می شود سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر و برق با تجلیل از پژوهشگران برتر پایان یافت برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی

پربازدید ها

همایش ملی فناوری های نوین در نانو کامپوزیت ها برگزار شد برگزاری دومین سمپوزیوم تخصصی گروه نانو شیمی و نانو تکنولوژی پزشکی سومین همایش ملی متن پژوهی ادبی  وضعیت آفت کش ها در کشور نامطلوب است رسیدن تب مدرک گرایی به دکتری پنجاهمین همایش سلامت و زندگی برگزار می شود زنگ خطر سکته مغزی در کشور به صدا درآمده است اولین همایش ملی مراکز داده ها برگزار می شود برگزاری چهاردهمین همایش تعالی سازمانی ۵۰ اثر به همایش «ادبیات کودک ونوجوان و معنویت» رسید رسالت جامعه علمی کشور برابر شهرها حوزه آی تی در کشور جای کار دارد دومین همایش ملی سیستم های حمل و نقل هوشمند حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از ۱۰ طرح دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب اولین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت برگزار شد همایش بین المللی «معماری، عمران و شهرسازی در آغاز هزاره سوم» نمایه سازی بیش از ۱۱۰ هزار عنوان مقاله همایش ­های علمی در SID سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر و برق با تجلیل از پژوهشگران برتر پایان یافت پایلوت سامانه پژوهشیار با هدف اجرای سریعتر طرح‌های پژوهشی تقدیر از پایان نامه های برتر در کنفرانس بین المللی حفاظت در سیستم های قدرت

نظرسنجی

محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

حدیث

امام حسین (ع) : عقل، جز با پیروى از حق، کامل نمی ‏شود.

خبرنامه